کلاب متمایز

درباره کلاب

الماس های کسب و کار دکتر مرتضی محمدی نژاد
دونشبه متفاوط

پس از پانزده سال برگزاری سمینار، کارگاه و دوره های آموزشی و نزدیک به پنج سال برگزاری “دوشنبه های متفاوط باشید” در قالب شصت نشست، با درخواست مکرر اعضای باشگاه متفاوط باشید، مدیران ارشد، کارآفرینان، تجار و بازرگانان، “کلاب رهبران متمایز“، طراحی، مهندسی و راه اندازی شد.

نگاه کلاب به دریافت تجربه، راهکارها، تکنیک ها، موارد رشد و توسعه هر بیزنس همراه با آموزش؛ معرفی و شبکه سازی کارآفرینان، صاحبان کسب و کار، تجار، بازرگانان و رهبران بازار معطوف است و تلاش می شود فضایی تعاملی، حرفه ای و شبکه ای متشکل از رهبران و تاثیرگذاران بازار مهیا شود.

در همین راستا، اعضای کلاب با بهره گیری از کارآفرینان برجسته و صاحب نام ملی و بین المللی در مدت 9 ماه در قالب 18 جلسه آشنایی و آموزشی (هر ماه دو روز) با دانش روز و کاربردی در حوزه کسب و کار آشنا می شوند.

شبکه سازی، معیار اصلی و شاخص متمایز کلاب محسوب می شود که اعضا در کنار هم و میهمانان ویژه، اساتید و صاحبان برندهای ملی و بین المللی، از سرمایه اجتماعی متفاوتی برخوردار می شوند و می توانند سطح ارتباطات خود را در گستره ایران زمین و کشورهای منطقه بهبود و گسترش بخشند.

توضیح کوتاه

ماهیت این دوره بر اساس تجربیات کارآفرینان بزرگ می باشد. در کنار شنیدن این تجربیات آموزشهایی در جهت مواجهه با چالشهای کسب و کار توسط اساتید دوره و تعمیم دادن آن تجربیات به کسب و کار شما می باشد.
این دوره به مدت 9 ماه در حال برگزاری است که در هر ماه طی دو جلسه با حضور میهمانان برجسته و اساستید کشوری گردهم می آییم. در طول دوره افراد یک جلسه مشاوره حضوری در حیطه کسب و کار با آقای دکتر صفایی به عنوان هدیه دوره دریافت خواهند کرد.
فایل دوره الماس های کسب و کار نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه دسترسی به مطالب دوره از طریق گروه هایی که در فضای مجازی تشکیل شده است. بصورت دائم در اختیار اعضای کلاب رهبران متمایز قرار خواهد گرفت.
هدف از این دوره همانطور که در توضیحات مشخص است استفاده از تجربیات افراد موفق، شبکه سازی و ارتباط گیری در جهت رشد کسبو کار شما می باشد.

معرفی کلاب رهبران متمایز (صوتی)

معرفی کلاب رهبران متمایز (تیزر)

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

فرم تماس اطلاعات بیشتر کلاب

برای پیش ثبت نام کلاب رهبران متمایز روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام

ماموریت کلاب

ایجاد فضایی حرفه ای، شبکه ای و تعاملی بر اساس آگاهی، دانایی و توانایی در راستای رشد و توسعه ارتباطات و تقویت مهارت های لازم برای مدیران و کارآفرینان منتخب ایران زمین.

چشم انداز کلاب

کلابی متشکل از نخبگان برجسته تجارت ملی و بین المللی ایران

اهداف اصلی کلاب

این کلاب مختص چه افرادی است؟

مدیران نواندیش و پیشرو که همواره به فکر آموزش و توسعه مهارت های مدیریتی و ارتباطاتی خود هستند.

مدیرانی که عاشق ارتباطات قدرتمند و طلایی بین مدیران و کارآفرینان ملی و بین المللی هستند.

مدیرانی که همواره به فکر رشد و پیشرفت فردی و کسب و کار خود هستند.

عملکرد این کلاب چگونه است؟

ما برای اعضای کلاب:

دستاوردهای عضویت در کلاب

در کنار بهره گیری از آموزش های مستمر توسط اساتید برجسته، ارتباط با رهبران و مدیران برتر و رشد و توسعه فردی و سازمانی :

برای پیش ثبت نام کلاب رهبران متمایز روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام

مدرسان دوره

مهدی صفایی
مرتضی محمدی نژاد
مهدی صفایی
مرتضی محمدی نژاد

مهدی صفایی

مهدی صفایی کارآفرین برتر ملی، قهرمان سابق کیک بوکسینگ جهان، مربی ورزشی و مدرس دانشگاه است . وی تاکنون یازده بار عنوان کارآفرین ملی را کسب کرده است.

شغل و حرفه

صفایی به مدت هفت سال( تا سال 1399) به عنوان کارآفرین برتر کشور معرفی شده است . او مؤسس و مدیر هلدینگ کانسپت با نه زیر مجموعه است که در زمینه معماری، تشریفات، سینما، بازرگانی، تجارت، تبلیغات، مشاوره برندینگ، مارکتینگ و آموزش فعال است . دوره های مراقبت از سیستم و بادیگارد را در امارات و آلمان دیده است.

ورزش

از 11 سالگی در رشته کیوکوشین کاراته، کونگ فو و پس از آن در کیک بوکسینگ فعالیتش را شروع کرد .مدتی در رشته تای چی زیر نظر حسیـن داداشی، بنیانگذار ووشـو در ایران آموزش دیده است . او همچنین مربی تخصصی پلیس امارات و همچنین مربی بدنساز تیم ملی فوتبال ایران بوده است.

هلدینگ کانسپت

گروه کانسپت که تشریفات، مراقبت و همراهی افراد سرشناس را بر عهده دارد توسط او راه اندازی و مدیریت می شود . تیم کانسپت با 8 نفر کار خود را شروع نمود و پس از 15 سال فعالیت به بیش از 2 هزار عضو در کشور می رسد . اعضای این گروه دوره های مختلفی از جمله درگیری، حفاظت، مراقبت، تشریفات، شخصیت شناسی و زبان بدن را سپری کرده اند.

تدریس

بین سال های 2001 تا 2006 در کشور امارات، رشته کیک بوکسینگ را تدریس کرده است . وی در حال حاضر مدرس کارآفرینی در دانشگاه می باشد.

مرتضی محمدی نژاد

مرتضی محمدی نژاد کیست؟

مرتضی محمدی نژاد از 19 سالگی وارد عرصه کسب و کار شده است. به گونه ای پیش از ورود به دهه دوم زندگی؛ اولین شرکت رسمی خود را ثبت و راه اندازی نمود. محمدی نژاد؛ در کنار ممارست و پشتکار، تلاش نمود که در حوزه مدیریت کسب و کار، دانش فنی و به روز دنیا بیاموزد. و همین امر، مرتضی محمدی نژاد را راهی تهران و پس از آن کشور صنعتی مالزی کرد. و پس از تحصیل در دانشگاه بین المللی، با کوله باری از آخرین آموخته های بین المللی به ایران بازگشت و سالها شماره نخست حوزه کسب و کار خود بود.

فایل کلاب رهبران متمایز

برای دانلود فایل pdf کلاب رهبران متمایز روی دکمه زیر کلیک نمایید.

برای دانلود فایل pdf تقویم برگزاری کلاب رهبران متمایز روی دکمه زیر کلیک نمایید.

تماس با ما (ویژه کلاب)

تماس مستقیم با دکتر مرتضی محمدی نژاد: 09122051300

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزئیات کلاب با شماره 09131578691 (خانم دهقان) در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.