مرتضی محمدی نژاد در همایش آشنایی با حقوق تجارت بین الملل در استانداری یزد

مرتضی محمدی نژاد کیست؟

مرتضی محمدی نژاد از 19 سالگی وارد عرصه کسب و کار شده است. به گونه ای پیش از ورود به دهه دوم زندگی؛ اولین شرکت رسمی خود را ثبت و راه اندازی نمود. محمدی نژاد؛ در کنار ممارست و پشتکار، تلاش نمود که در حوزه مدیریت کسب و کار، دانش فنی و به روز دنیا بیاموزد. و همین امر، مرتضی محمدی نژاد را راهی تهران و پس از آن کشور صنعتی مالزی کرد. و پس از تحصیل در دانشگاه بین المللی، با کوله باری از آخرین آموخته های بین المللی به ایران بازگشت و سالها شماره نخست حوزه کسب و کار خود بود.

کارآفرینی در صنعت

صنایع غذایی آرمیتا، تولید کننده الویه و انواع غذاهای آماده
صنایع غذایی آرمیتا، تولید کننده الویه و انواع غذاهای آماده
ونوس، مجتمع سوارکاری و پرورش اسب
ونوس، مجتمع سوارکاری و پرورش اسب
صنایع غذایی تیسا، برند فعال در صنعت مواد غذایی آماده
صنایع غذایی تیسا، برند فعال در صنعت مواد غذایی آماده

 مسیر کارآفرینی

مرتضی محمدی نژاد در سال 1381 با تأسیس مجموعه‌های نسیم‌گستر و پیشتازان موفقیت، فعالیت خویش را در عرصه کارآفرینی آغاز نمود. اکنون وی مالک چندین برند برتر کشوری می‌باشد. از جمله آن ها می‌توان به شرکت ها و مجموعه‌های آرمیتا، تیسا، آکو و ونوس نام برد. که با تلاش و پشتکار فراوان هر یک را به اوج قله‌های موفقیت رسانده است. در حال حاضر؛ در مجموعه‌های تحت مدیریت محمدی نژاد، صدها نفر مشغول به کار هستند. وی با مشاوره، راه اندازی و راهبری توسعه کسب و کارها نیز، هزاران فرصت شغلی را خلق نموده است.

 

رسیدن به رویاها

برای محمدی نژاد؛ هیچ رویایی دست نیافتنی نیست. و در فراز و نشیب زندگی، رویاهایش را هیچگاه رها نکرده است. و در پس شکستها و موفقیتهای پی‌درپی، توانسته است به رویاهای خود برسد. راه‌اندازی و مدیریت مجتمع ونوس، یکی از رویاهای محمدی‌نژاد بود. وی در حین رسیدن به سبک زندگی دلخواه خود، توانست ونوس را به عنوان تولیدکننده برتر اسب عرب در رسته زیبایی، معرفی کند.

مرتضی محمدی نژاد در جایگاه مدیریت

کارآفرینی و مدیریت

مرتضی محمدی نژاد در طول فعالیت حرفه ای خود توانست بنیانگذار شرکت های متعددی باشد و به افتخارات مدیریتی از جمله موارد زیر دست یابد:

 • مدیر عامل و بنیانگذار نسیم گستر و نسیم خوشبختی.
 • موسس و مدیر بازرگانی شرکت پویا پخش.
 • موسس و مدیر بازرگانی صنایع غذایی آرمیتا.
 • مدیر و مالک باشگاه پروش اسب و سوارکاری ونوس. (باشگاه تولید کننده اسبهای زیبایی و اسب کورس در سطح بین الملل و دارای دهها عنوان استانی؛ ملی و بین المللی)
 • انتخاب سه سال متوالی به عنوان کار آفرین برتر استانی و ارائه سخنرانی با موضوع کار آفرینی.
 • مشاور کسب و کار مراکز صنعتی، کارخانه جات، مراکز تجاری و اصناف.
 • مشاور کسب و کار در طراحی، پیاده سازی، راه اندازی و راهبری صدها پروژه کسب و کار.

باشگاه متفاوط باشید

باشگاهی برای کارآفرینان

باشگاه متفاوط باشید، جمع بزرگ کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای برتر است. که با عضویت در این باشگاه می‌توانید با فعالین برتر در صنایع و حوزه های مختلف آشنا شوید. با آنها ارتباط برقرار کنید و شبکه سازی مفیدی و موثر را با دیگران داشته باشید. همچنین امکان معرفی کسب و کار شما در این باشگاه به صورت رایگان وجود دارد. کافی است در این باشگاه عضو و پروفایل خود را تکمیل نمایید.

مشاوره حرفه ای کسب و کار (حضوری-آنلاین)

 

مشاوره و کوچینگ

مرتضی محمدی نژاد پس از موفقیت در حوزه صنایع مواد غذایی اما تصمیم گرفت رسالت انتقال تجربیات گرانبها به جامعه کارآفرین به خصوص جوانان را به انجام برساند. همین امر سبب شد که مدیریت صنایع موادغذایی آرمیتا را به شریکان همراه خود بسپارد. و مقدمات و زیرساخت حرفه ای آموزش کسب و کار را در استان یزد فراهم آورد. و اینبار به عنوان کوچینگ و مربی کسب و کار به جامعه خدمت کند. که در سالهای اخیر، در قالب کلاس خصوصی، کارگاه، دوره کوتاه مدت، دوره سالیانه، تورهای آموزشی هزاران دانشجو هزاران ساعت آموزش داده است.

شما می‌توانید برای بیان مشکلات کسب و کار، پیشرفت و توسعه شغلی و فردی، مشاوره حرفه ای درباره موضوعات مرتبط به کسب و کار و اقتصاد بر روی دکمه زیر کلیک کرده و اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا همکاران بخش مشاوره کسب و کار برای تعیین روز و زمان دقیق با شما تماس بگیرند.
 
 
مرتضی محمدی نژاد، حاصل سالها تجربه خود در آموزش را در قالب چندین کتاب منتشر کرده است. از جمله آنها می توان به کتاب متفاوط باشید اشاره کرد. انتشار این کتاب با استقبال بی‌نظیری در جمع کارآفرینان روبرو شد.
تدوین و انتشار صدها مقاله کسب‌وکار از جمله فعالیت های وی است. این مقالات در روزنامه های سراسری، مجلات کسب‌وکار و وب‌سایت های خبری منتشر شده است. همچنین این مقالات به عنوان مطالب آموزشی در کارگاه ها تدریس می‌شود.
کتاب متفاوط باشید مرتضی محمدی نژاد

دوره های آموزشی مرتضی محمدی نژاد

آموزش کسب و کار

در کارنامه درخشان محمدی نژاد، بیش از ده ها دوره کسب‌وکار وجود دارد. از جمله آنها دوره‌های آموزشی متفاوط‌ باشید، اساطیر، سمینارهای سالیانه و کارگاه های تخصصی را نام برد. همچنین دوره‌های آموزشی اصناف با مشارکت اتاق اصناف و اتحادیه‌های اصناف از دیگر فعالیت های وی است. دوره های آموزشی کوتاه مدت و صدها کلاس آموزشی برای دانش پذیران از دیگر جنبه های آموزشی است. از مهم ترین سمینارها میتوان به مجمع جهانی مدیریت در سه دوره اشاره کرد. این سمینار با حضور مدیران برجسته بین المللی برگزار شد. از جمله مدیران عامل بی‌ام‌دابلیو، لندرور و خطوط هوایی رایان‌ایر. همچنین دوره یکساله الماس‌های کسب‌وکار، نقطه عطف دوره‌های محمدی‌نژاد است . این دوره آموزشی ماحصل 12سال تجربه وی در امر آموزش است.
 

الماس های کسب و کار

فرصتی برای درخشش

الماس های کسب و کار یک دوره آموزشی تخصصی ویژه مدیران و صاحبان کسب و کار می باشد.این دوره یکساله با همراهی تیم کوچینگ متفاوط باشید برگزار می‌گردد. کارگاه های تخصصی، پادکست های ویژه، بازدید از کسب و کار، مشاوره های تخصصی کسب وکار از جمله رویداد های مهم این دوره است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره و ثبت نام در آن بر روی دکمه زیر کلیک کنید.
 

مرتضی محمدی نژاد در رسانه

حضور در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، نقطه عطف دیگری در آموزش کسب‌وکار محمدی‌نژاد است.
 • کارشناس تلویزیونی ویژه برنامه و اما امشب در 50 قسمت زنده.
 • کارشناس مجری “آیتم کارآفرین خلاق” با هدف معرفی کسب و کارهای خلاق در شبکه های صدا و سیما.
 • کارشناس ویژه برنامه رادیو اقتصاد.
 • انتشار مقالات کسب و کار در روزنامه های سراسری، خبرگزاری ها، مطبوعات محلی و وبسایت های خبری استان یزد.

ساخت یک آینده روشن

محمدی نژاد معتقد است با سواد، کسی است که میل آموختن علم جدید و تغییر دارد. سواد امروز به مدرک، زبان دوم، سواد دیجیتال و رسانه ختم نمی‌شود. بلکه بسیاری، بازهم با دانستن همه این موارد، بی‌سواد تلقی می‌شوند. وی، در عین حال به دانش پژوهان خود توصیه مهمی می‌کند. و آن اینکه در انتخاب مدرس پیش از برندها، کارنامه مدرس را در حوزه کسب‌وکار بررسی کنند. تا دریابند استاد تا چه میزان در حوزه عملی کسب‌وکار موفق بوده است. و آیا وی حرفی برای گفتن در این حوزه دارد یا خیر.
 

کارآفرینی هدف محمدی نژاد

مرتضی محمدی نژاد، کارآفرین، مربی و مشاور كسب کار وكارشناس رسانه و نويسنده، معتقد است: در عصر جدید نمی‌توان به صورت سنتی و براساس آموخته‌های گذشتگان، کسب‌وکاری را دنبال کرد. بلکه می بایست در قدم اول، با خودسازی تمام عیار خود. و در گام بعدی با پوست اندازی، کسب‌وکاری متفاوت و براساس بازار امروز آغاز نمود. و اعتقاد به همین امر، سبب شده تمام تلاش خود را به‌کار‌بندد تا ساختار به‌روز و مدرن کارآفرینی را در حوزه‌های مختلف استانی و ملی پیاده‌سازی نماید.
مرتضی محمدی‌نژاد همگام با شما، کارآفرینان متفاوت، به افقی جدید در حوزه کارآفرینی می‌اندیشند، راهی که سالهاست با نام و یاد خدا، آغاز کرده‌اند…